Informace o nás

Stará stylová chaloupka se nachází v malé, příjemné chalupářské vesničce Maňava. Je obklopena1000 m2 velkou zahradou se zahradním nábytkem, slunečníkem, ohništěm a grilem. Na terase je připraveno příjemné posezení se skleněnou závětrovou stěnou. Parkování je možné na soukromém oploceném pozemku přímo u objektu, motorkářům  nabízíme parkování v garáži. Uzamykatelné kůlny lze využít k úschově kol. Restaurace, nákupy, lékař, pošta, bankomat, benzínová pumpa, lékárna a jiné služby jsou od Maňavy asi 2,5 km v městečku Horní Planá. Cyklotrasy přímo u domu. Les asi 500m. Za domem jsou louky.

V chalupě není povoleno kouřit, pouze na terase.
V domě je WIFI připojení. Na vyžádání vám zapůjčíme 1 dětskou postýlku a to bez poplatku. Možnost zapůjčení kol a her.

Popis


Vybavení domu: 2 patra, 5 místností, obytná plocha 105 m2, objekt se vytápí krbovými kamny a kamny typu Bullerijan /sálová kamna/.


Přízemí: do objektu se vchází malou chodbičkou s věšákem. Po levé straně se nachází prostorná /28 m2/ obytná kuchyně s jídelním koutem s možností stolování pro 8-10 osob současně. V místnosti jsou krbová kamna /omezené množství dřeva/, rádio, TV+ SAT. Kuchyňský kout je vybaven ledničkou s mrazáčkem, digestoří, 2-plotýnkovým vařičem, varnou konvicí, kávovarem, mikrovlnnou troubou a dostatečným množstvím nádobí k vaření i stolování. Voda je ohřívána bojlerem se stálým provozem a je pitná.
V přízemí se dále nachází obývací místnost – salónek /29 m2/ vybavený sedací soupravou /pohovka + 2 křesla/, konferenčním stolkem a rádiem. Z této místnosti vedou točivé schody do podkroví.

1.ložnice - /vchod ze salónu/. Ložnice má 1x 2lůžko, skříňku, dvě židle, noční stolek.  
Koupelna /vchod z chodbičky/ se sprchovým koutem s vyzděnou sprchovou vanou se závěsem, umyvadlo, zrcadlo.
WC je samostatné.


Podkroví: chodbička. WC s umyvadlem. Dvě samostatné ložnice.
2.ložnice /LS/ - 4 lůžka. Z této, 25m2 velké, místnosti je východ na balkon s krásným výhledem na hory. Na balkoně jsou připraveny židličky. Ložnice má 1x -2 lůžko a 2x samostatné lůžko, skříňku, věšáky, a dva stolky s lampičkami. Místnost je vyhřívána komínem.
3.ložnice /PS/ - 4 lůžka. Tento 23m2 velký pokoj je vybavený 1x 2-lůžkem a 2x samostatným lůžkem, skříňkou, pojízdným věšákem s ramínky. Jsou zde dále dva stolky a dvě židličky.

Krátkodobé pobyty kromě hlavní sezóny, vánočních a silvestrovských pobytů 2.000,-Kč za chalupu a 2 noci. V ceně není zahrnuta spotřeba energií.

Ceny za týdenní pobyty jsou uvedeny v ceníku.
Cena zahrnuje: povlečení na 14 nocí.
Cena nezahrnuje:  pobytový poplatek odváděného MÚ /21,-Kč za dospělou osobu a jeden den, Poplatek za děti hradí majitel objektu/, domácí zvíře pouze na dotaz, poplatek za 1 zvíře  /950,-Kč za týden, podmínka: pro psa přivézt vlastní deku - klec, psa není možné nechat v domě bez dozoru, psí exkrementy na pozemku uklízet/,  spotřebu energií /každá  spotřebovaná KWh je za poplatek 7,-Kč/.
Klient skládá kauci na případné škody ve výši 2.500,-Kč nebo 100,-Euro.

 

AKCE

1. SRAZ SKLÁDACÍ KOLO dne 16.5.2020

13.01.2020 19:52
Dne 16.5.2020 se uskuteční  1.sraz skládacích socialistických kol.

AKCE

1. SRAZ SKLÁDACÍ KOLO dne 16.5.2020

13.01.2020 19:52
Dne 16.5.2020 se uskuteční  1.sraz skládacích socialistických kol.